داشتن وب سایت برای کسب کار شما حیاتی است

امروزه با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی، سبک زندگی، گستردگی و عمق فعالیت های افراد و شرکت ها نیاز به ابزاری می باشد که بتوان برای معرفی و جذب خواسته های خود از آن استفاده نمود. از آنجا که وب سایت ها همیشه در دسترس می باشند و از هر  نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم وب سایت مد نظر را مشاهده نماییم، در این صورت چه افرادی که دارای کسب و کار کوچک و چه بزرگ می باشند به راحتی می توانند با داشتن یک سایت به بهترین شکل به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند.

یک وب سایت همیشه شما را معرفی میکند

در دنیای کنونی به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت های افراد ، گروه ها ، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ابزارهای متعددی برای معرفی و جذب حداکثری محصولات و خدمات استفاده میشود. رادیو ،تلویزیون، مجلات و روزنامه ها، بنرهای در سطح شهر و بروشورهای تبلیغاتی .تمامی این موارد فقط برای مدت کوتاهی معرف حضور شماست.اما یکی از این ابزارها که میتواند همچون یک سفیر در تمام مناطق ، شهر های کشور و کشور های جهان عمل می کند وب سایت میباشد. از هر نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم وب سایت مورد نظر را مشاهده نماییم. با داشتن یک وب سایت، شما برای همیشه بنر تبلیغاتی دارید در واقع وب سايت شما میتواند بزرگترين ابزار تبليغاتی، معرفی و عرضه خدمات و محصولات به مشتريان باشد.
بنابراین داشتن یک سایت اینترنتی برای شرکت ها،موسسات و.. تنها یک نیاز تلقی نمی شود بلکه یک ضرورت است. وب مهم ترین ابزار ارتباطی انسان در عصر ارتباطات و دنیای اینترنت می باشد و با پیشرفت تکنولوژی و گسترش روز افزون تجارت الکترونیک مسلما” یکی از راهبرد های اصلی هر شرکت گام برداشتن به این سو خواهد بود.

بنا بر گزارش ” خبرگزاری مهر ” آخرین آمارها از تعداد کاربران اینترنت در ایران نشان می دهد که ۶۰ درصد مردم از اینترنت استفاده می‌کنند؛ ۴۰ درصد کاربران اینترنت در گروه سنی ۲۰ تا ۲۹ سال قرار دارند و اینترنت موبایل بیشترین پارامتر اتصال به اینترنت در ایران است.

گروه سنی

درصد از کل

۰ – ۱۰ سال

۳ درصد

۱۰ – ۱۹ سال

۱۰ درصد

۲۰ – ۲۹ سال

۴۰ درصد

۳۰ – ۴۴ سال

۳۰ درصد

۴۵ – ۵۹ سال

۱۵ درصد

بالای ۶۰ سال

۲ درصد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *